Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Безпровідні 
системи відеонагляду 
для дому

Кращі рішення від передових брендів

Безпровідні 
системи відеонагляду 
для дому

Кращі рішення від передових брендів

Системи відеонагляду

Про нас

Наша компанія постачає якісне і перевірене обладнання для монтажу систем відеонагляду, а молодий висококваліфікований колектив дозволяє спроектувати і втілити в життя охоронні системи будь якої складності !  

Ми дотримуємся ідеї надання найкращого продукту в своєму класі, забезпечуючи оптимальне та ефективне вирішення завдань відеонагляду.

Компанія «Великий Брат» дотримується ідеї надання найкращого продукту в своєму класі, забезпечуючи оптимальне та ефективне вирішення завдань відеонагляду.

Розкриваність злочинів
Розкриваність злочинів на об'єктах з відеоспостереженням, становить 99%
Економії обороту
Відеоспостереження дозволяє скоротити витрати і заощадити до 10% обороту будь-якої компанії
ККД персоналу
Ефективність офісного персоналу зростає в середньому на 50%
Логістика / злодійство
Поліпшується логістика складів, рівень злодійства знижується в 10 разів
Ефективність виробництва
Ефективність виробництва зростає в середньому на 10%
Новини та статті

Піксельна щільність, або Більше не означає краще!

Вітаю

Сьогодня хочу поговорити про якість відеоспостереження

Що ж таке якість?

Купівля та використання карти пам'яті

Карти пам'яті - найбільш затребуваний аксесуар серед усіх, які необхідні користувачам при експлуатації технічних засобів. Зміна обсягів пам'яті в телефонах, планшетах, комп'ютерах, відеореєстраторах за допомогою застосування знімного сховища даних дозволяє застосовувати технічні пристрої багатопрофільної. Величезний асортимент пропонованих виробниками карт пам'яті дозволяє вибрати кожному користувачеві потрібну. Про особливості вибору знімних носіїв інформації поговоримо нижче.

Як вибрати і використовувати

Антени для радіотехніки

Антена являє собою пристрій, призначений для прийому-передачі радіохвилі і конвертації електроструму в електромагнітне випромінювання і назад. Антенами оснащуються практично всі відомі радіоприлади, для яких має значення дальність і якість одержуваного або розповсюджуваного сигналу. Кожен магазин запропонує велику кількість антен для будь-якого приладу. Вибір в даному випадку буде залежати від того, з якою метою антену потрібно встановити і наскільки вона підійде за параметрами.