Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Доставка і оплата

Вибрати необхідний товар і оформити замовлення Ви можете в будь-який час доби. В процесі оформлення, обов'язково вкажіть зручний спосіб доставки товару: на відділення «Нової Пошти», або ж Ви можете оплатити і забрати товар у нас в офісі в м.Вінниця.

Зверніть увагу

Якщо Ви хочете, щоб обладнання було попередньо налаштована до Вашого приїзду, заздалегідь попросіть про це менеджера, так як налаштування обладнання в залежності від складності може займати до 4-х годин. Для того, щоб менеджер прийняв замовлення на попереднє налаштування, Вам необхідно залишити свій контактний номер телефону. Якщо Ви не попросили попередньо налаштувати обладнання, Вам доведеться чекати його налаштування в нашому офісі. Після оплати менеджер надасть Вам гарантію і чек з відповідними печатками і підписами.

 
Способи доставки та оплати

Готівкою кур'єру при доставці по Вінниці

Якщо Ви замовили доставку товару, то оплатити Ви зможете безпосередньо кур'єру при отриманні товару . Вартість замовлення попередньо узгоджується з менеджером по телефону або через Інтернет. Після оплати кур'єр надасть Вам товар і необхідні документи.

 

Готівкою на складі вантажоперевізника при доставці по Україні

Якщо Ви замовляєте товар в регіони, Ви можете оплатити товар при отриманні в будь-якому офісі вантажоперевізника «Нова Пошта». Для цього Вам необхідно зробити замовлення по телефону або через Інтернет, вказати місто доставки адреса відділення «Нової Пошти» свої П.І.Б. і контактний телефон. І ми відправимо Вам товар без передоплати. Дана схема дозволяє не купувати кота в мішку. Гроші можна віддати тільки після того, як перевірите комплектність і працездатність товару на складі вантажоперевізника.

 

Безготівковий без ПДВ

Якщо Ви хочете оплатити покупку за безготівковим розрахунком, Вам необхідно запросити рахунок у менеджера. Після того, як ми виставимо Вам рахунок, Вам необхідно буде оплатити його. Відвантаження товару при безготівковому розрахунку здійснюється тільки після нарахування коштів на рахунок продавця. Нарахування коштів може займати до 3х робочих днів.