Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Новини

Піксельна щільність, або Більше не означає краще!

Вітаю

Сьогодня хочу поговорити про якість відеоспостереження

Що ж таке якість?

Купівля та використання карти пам'яті

Карти пам'яті - найбільш затребуваний аксесуар серед усіх, які необхідні користувачам при експлуатації технічних засобів. Зміна обсягів пам'яті в телефонах, планшетах, комп'ютерах, відеореєстраторах за допомогою застосування знімного сховища даних дозволяє застосовувати технічні пристрої багатопрофільної. Величезний асортимент пропонованих виробниками карт пам'яті дозволяє вибрати кожному користувачеві потрібну. Про особливості вибору знімних носіїв інформації поговоримо нижче.

Як вибрати і використовувати

Антени для радіотехніки

Антена являє собою пристрій, призначений для прийому-передачі радіохвилі і конвертації електроструму в електромагнітне випромінювання і назад. Антенами оснащуються практично всі відомі радіоприлади, для яких має значення дальність і якість одержуваного або розповсюджуваного сигналу. Кожен магазин запропонує велику кількість антен для будь-якого приладу. Вибір в даному випадку буде залежати від того, з якою метою антену потрібно встановити і наскільки вона підійде за параметрами.

Антенний кабель

Антенний кабель являє собою сполучну магістраль для передачі електричного або радіосигналу від їх джерела до підключеного приладу. При виборі кабелів важливо враховувати характер переданих по ньому сигналів, інакше є ризик пошкодити всю систему. Перепідключатися кабель, який використовує антенний сигнал, потрібно буде щоразу при модернізації обладнання, оскільки всі технологічні нововведення потребують оновлення кабельних конструкцій.

Де і як можуть бути використані датчики руху?

 

Датчики руху використовуються в багатьох галузях людського життя від систем спостереження до домашнього використання. Найчастіше бездротові датчики руху встановлюються на сигнализациях, системах стеження, в багатоповерхівках і житлових будинках. Залежно від мети використання, вибір датчика значно відрізняється. Перед тим як купити датчик руху, рекомендуємо ознайомитися я цією статтею.

Особливості вибору і роботи системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження - це найбільш ефективний спосіб захисту приміщень та об'єктів від вторгнення зловмисників. Наявність відеокамер на території об'єкта значно підвищує шанси розкриття злочинів. Більше 1,5 тис. Адміністративних і кримінальних правопорушень розкриваються завдяки наявності відеоматеріалів з місця злочину. Як визначити, яка система відеоспостереження підійде для вашого об'єкта? Про тонкощі вибору нижче в статті.

Сторінки