Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Новини

16 лютого 2019
Антенний кабель

Антенний кабель являє собою сполучну магістраль для передачі електричного або радіосигналу від їх джерела до підключеного приладу. При виборі кабелів важливо враховувати характер переданих по ньому сигналів, інакше є ризик пошкодити всю систему. Перепідключатися кабель, який використовує антенний сигнал, потрібно буде щоразу при модернізації обладнання, оскільки всі технологічні нововведення потребують оновлення кабельних конструкцій.

Параметри вибору антенного кабелю

Різноманітність кабелів у продажу часто ставить в безвихідь навіть професіоналів. Складова у них ідентична:

  • внутрішній провідник (центральна жила);
  • ізолююча оболонка;
  • екран з опліткою.
  • захист.

Такі антенні кабелі називаються коаксіальними. Ізоляційний провід в них служить для антени в якості ізолятора від пошкоджень і зовнішніх впливів. Внутрішній мідний або покритий міддю провідник сприяє передачі сигналу, екран з опліткою захищають ретранслюється сигнал від виникаючих перешкод. Внутрішній діелектрик використовується в конструкції для захисту центральної жили від контактів з опліткою і механічних пошкоджень. Якість всіх використовуваних матеріалів при виробництві прямо впливають на вартість придбаного антенного кабелю.

Після параметрів сигналу, який буде транслюватися за допомогою антенного кабелю, важливо звернути увагу на ряд додаткових характеристик. Кабель потрібно підбирати, в залежності від необхідного пристроями діаметра. Важливе значення відіграє відсоток екранування кабелів, оскільки висока екранування дозволяє поліпшити якість сигналу, що передається. Дана характеристика впливає на вартість метра антенного кабелю.

Важливо врахувати і коефіцієнт загасання кабелю, який демонструє максимальну відстань, на яке кабель здатний передавати сигнал без втрати його якості. Також важливо знати і погонное хвильовий опір антенного кабелю, яке характеризує параметри його опорів, індуктивності, провідників, конденсаторів. Ця характеристика описує власний діапазон застосування кабелю.

Купити якісний антенний кабель недорого в Україні пропонує інтернет-магазин «Великий Брат», де представлені види кабелів для підключення ретранслюють пристроїв різного призначення.

 

Антенний кабель