Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Новини

16 лютого 2019
Антени для радіотехніки

Антена являє собою пристрій, призначений для прийому-передачі радіохвилі і конвертації електроструму в електромагнітне випромінювання і назад. Антенами оснащуються практично всі відомі радіоприлади, для яких має значення дальність і якість одержуваного або розповсюджуваного сигналу. Кожен магазин запропонує велику кількість антен для будь-якого приладу. Вибір в даному випадку буде залежати від того, з якою метою антену потрібно встановити і наскільки вона підійде за параметрами.

Як вибрати потрібну антену

При виборі антен важливо розуміти, які види пристроїв існують. У будь-якому магазині каталог телевізійних, сигналізаційних та інших антен буде налічувати десятки найменувань. У продажу є внутрішні, що закріплюються на самому пристрої ретрансляції або всередині приміщення, і зовнішні антени, які кріпляться до дахів, стін будівель.

Будь-яка антена може бути одне, двох і багатодіапазонними. При цьому незалежно від кількості прийнятих діапазонів, антени можуть приймати сигнали таких стандартів зв'язку, як:

  • GSM 900;
  • GSM 1800;
  • 3G.

Для максимального посилення сигналу краще купити однодіапазонні антену, яка на заданій частоті чіткіше сприймає сигнали, якщо це дозволяє ситуація. Коштує вона дешевше багатодіапазонними. Багатодіапазонні антени необхідні пристроїв для перекладу між різними частотамі.Хорошо працює виносна GSM-антена, яка буває вузьконаправленої і всенаправленной. Вузьконаправлені встановлюють на вулиці і направляють в сторону вишки. Всеспрямовані не прив'язані до місця установки і здатні вловлювати сигнал під кутом 60-90 градусів в горизонтальній площині. Також існують і GSM-антени з кутом поширення сигналів в 360 градусів.

Обслуговування і покупка антен

При грамотно обраному виді антени для конкретного пристрою обслуговувати її не доведеться. Напрямок встановлюється при монтажі, частотність враховується при підключенні, тому спотворення сигналу мінімізується. Якщо ж спочатку підібрана і встановлена ​​антена була неправильно, вона здатна створювати перешкоди для роботи базової станціі.Інтернет-магазин «Великий Брат» пропонує вибрати і купити різні види антен для обладнання. Залежно від вартості, придбані антени можуть підійти для ретрансляції сигналів більшості радіотехнічних засобів. Ми пропонуємо доставку покупок в усі регіони України і гарантію від виробника.

Антени для радіотехніки