Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Новини

16 лютого 2019
Купівля та використання карти пам'яті

Карти пам'яті - найбільш затребуваний аксесуар серед усіх, які необхідні користувачам при експлуатації технічних засобів. Зміна обсягів пам'яті в телефонах, планшетах, комп'ютерах, відеореєстраторах за допомогою застосування знімного сховища даних дозволяє застосовувати технічні пристрої багатопрофільної. Величезний асортимент пропонованих виробниками карт пам'яті дозволяє вибрати кожному користувачеві потрібну. Про особливості вибору знімних носіїв інформації поговоримо нижче.

Як вибрати і використовувати

На сьогоднішній день самими універсальними характеристиками по відношенню до більшості техніки володіє карта microSD. Формат SD має кілька використовуваних зараз підвидів по ємності і фізичним розмірам:

  • SD Card (Secure Digital Card) стандартного розміру із захистом від несанкціонованих копій;
  • SDHC (SD High Capacity) підвид підвищеної ємності в 32Гб;
  • SDXC (Extended Capacity) з ємністю до 2ТБ;
  • miniSD зменшеного розміру, в порівнянні зі стандартною SD Card;
  • microSD або TransFlash, самого маленького фізичного розміру.

 

При виборі карт пам'яті важливо розуміти, який саме її розмір необхідний пристрою, щоб воно продуктивніше працювало. Важлива і ємність накопичувача, а також клас карти пам'яті, відповідно до якого вона здатна записувати і відтворювати дані. Все SD-карти мають зворотну сумісність щодо ємності. Якщо для пристрою підходить карта підвищеної ємності, то і менше ємна також підійде, але не навпаки. З фізичними розмірами все інакше. Техніка, в якій потрібна карта, наприклад, micro sd, вже не зможе працювати з miniSD або стандартної SD-картой.Іспользовать карти пам'яті в пристроях необхідно, в залежності від необхідної за інструкцією швидкості. Така умова важливо при обсягах пам'яті від 8 ГБ, які не зможуть технічно «потягнути» пристрої, розраховані на низькі модулі.
Обслуговування і термін функціонування microSD. В обслуговуванні карти пам'яті дуже прості і невибагливі. Їх не варто піддавати хімічному, механічному й термічному впливу, а в іншому вони можуть працювати нескінченно довго. Термін їх служби по гарантії найчастіше знаходиться в діапазоні 1-5 років, але це пов'язано не з можливою дисфункцією осередків пам'яті, а з іншими причинами зносу пристроїв. Купити популярну сьогодні карту мікро сд різного об'єму пропонує з доставкою і гарантією інтернет-магазин «Великий Брат», де представлені варіанти від різних виробників за доступними цінами в Україні.

Купівля та використання карти пам'яті