Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Новини

11 лютого 2019
Особливості вибору і роботи системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження - це найбільш ефективний спосіб захисту приміщень та об'єктів від вторгнення зловмисників. Наявність відеокамер на території об'єкта значно підвищує шанси розкриття злочинів. Більше 1,5 тис. Адміністративних і кримінальних правопорушень розкриваються завдяки наявності відеоматеріалів з місця злочину. Як визначити, яка система відеоспостереження підійде для вашого об'єкта? Про тонкощі вибору нижче в статті.

Що потрібно врахувати при виборі?

Самостійно обираючи систему відеоспостереження варто врахувати такі чинники: особливості приміщення, необхідну якість зйомки, необхідних для здійснення зйомки, додаткові компоненти системи. Залежно від приміщення, де буде встановлено відеоспостереження, системи, якість камер і необхідні компоненти варіюються.

1.Побутові пристрої.

Підбір і виконання такої системи здійснюється на основі потреб покупця, бюджету і характеристик приміщення. Проста схема складається з однієї Ip-камери з відеореєстратором і стандартним набором компонентів і аксесуарів.

2.Відеонагляд для офісів і комерційних приміщень.

Ці системи відеонагляду значно відрізняються від попередніх. На відміну від побутових, схеми для офісу чи магазину мають більш складну структуру і вимагають детального опрацювання плану. Часто такі конструкції складаються з 10-ти додаткових елементів. Камери внутрішнього спостереження можуть мати додаткові системи оповіщення, сигналізації і безпеки.

3.Нагляд в фінансових і державних установах.

Фінансові установи вимагають максимального захисту. Схеми розташування камер в таких приміщеннях максимально продумані. Як правило, монтажем і розробкою схем для приміщень, які потребують підвищену ступінь захисту, займаються спеціалізовані охоронні компанії. Великий Брат готовий в цьому допомогти.

Камери для відеоспостереження онлайн

Технічні можливості дозволяють використовувати камери як один із способів передачі інформації. Сучасні моделі камер дозволяють передавати зображення на мобільний телефон або екран монітора. Такі системи відеоспостереження працюють через інтернет, за допомогою бездротового підключення. Системи можуть бути відкриті для загального доступу або закриті. Відкриті системи часто використовують будівельні компанії для того щоб показати користувачам швидкість будівництва об'єкта. Муніципальні підприємства також використовують камери для трансляції пейзажів міста. Купити систему відеоспостереження в інтернет-магазині ви можете на сторінках нашого сайту.

Великий Брат

Компанія відеоспостереження і охоронних систем Великий Брат пропонує вам придбати готову систему відеоспостереження або зібрати її по своєму проекту. Ми пропонуємо охоронні системи відеоспостереження в Україні з доставкою. Подбайте про свою безпеку і захист ваших близьких, а ми вам у цьому готові допомогти.

Особливості вибору і роботи системи відеоспостереження