Інтернет-магазин 

систем відеонагляду та сигналізації   

Про нас

Великий Брат - інтернет-магазин техніки безпеки, відеоспостереження та інших систем

Великий Брат - це інтернет-магазин, який націлений на вашу безпеку. На сторінках сайту представлені тисячі товарів, пов'язаних з охороною приміщень і системами відеоспостереження. Всі товари сертифіковані і відповідають стандартам якості. Пропонуємо ближче ознайомитися з нашим сайтом і його переваги.

Інтернет-магазин відеоспостереження і охоронних систем

Магазин систем відеоспостереження Великий Брат пропонує покупцям товари з наступних розділів:

  1. Домофонні системи.
  2. Відеоспостереження.
  3. Мережеве обладнання.
  4. Устаткування для електроживлення.
  5. Системи сигналізації.
  6. Устаткування для підключення і роздачі бездротового інтернету.
  7. Аксесуари для монтажу.

Великий асортимент продукції і виробників дозволяє нашим покупцям вибирати і купувати необхідне устаткування для захисту об'єктів.

Як вибрати необхідне обладнання або систему?

Інтернет-магазин Великий Брат має інтуїтивно-зрозумілу систему пошуку необхідного обладнання. При необхідності, покупець може проконсультуватися щодо придбання тієї чи іншої охоронної системи. Крім надання обладнання, інтернет-магазин систем безпеки Великий Брат допоможе провести розробку проекту для конкретного об'єкта. При необхідності ви можете залишити заявку на сайті для розрахунку вартості проекту, кошторису, підбору необхідно обладнання та т. д. Наш інтернет-магазин працює як з окремими покупцями, так і підприємствами, діяльність яких заснована на наданні охоронних послуг. Ми запрошуємо до співпраці:

  • охоронні організації;
  • компанії, що спеціалізуються на монтажі;
  • магазини і т. д.

Товари, які пропонує наша компанія специфічні для роздрібної торгівлі. Саме тому, ми намагаємося підбирати обладнання індивідуально для кожного клієнта, перевірити комплектуючі механізмів на сумісність і вибрати оптимальний варіант.

Чому ми?

Магазин охоронної сигналізації і систем безпеки Великий Брат - це компанія, головним завданням якої є надання обладнання для захисту об'єктів різних розмірів від заміського будинку до житлового комплексу або підприємства. Наша компанія займається реалізацією товарів виробників з різних країн світу. Продукція, представлена ​​на нашому сайті сертифікована і перевірена нашими співробітниками.